• TwitterFacebookGoogle PlusLinkedInRSS FeedEmail

Basic Tactics For Listening Third Edition Scripture

Toad For Oracle License Key Location. With Grant Trew OXFORD Basic TACTICS for LISTENING THIRD EDITION www.ZabanBook.com Now with Tactics for Testing AUDIO DOWNLOAD. Basic Tactics For Listening Third Edition Scriptures Of Comfort Basic Tactics For Listening Third Edition Scriptures About Prayer.

مرجع آموزش زبان ایرانیان - دانلود رایگان ویرایش سوم کتاب های Tactics for Listening دانلود رایگان ویرایش سوم کتاب های Tactics for Listening تاریخ: پنجشنبه، 1 بهمن ماه، 1394 موضوع: زبان انگلیسی,آموزش مهارت شنیداری Listening,کتاب های آموزشی زبان,فایل های صوتی آموزشی زبان انگلیسی,لهجه امریکن انگلیسی American Accent فایل PDF کتاب های معلم این مجموعه بر روی سایت قرار گرفت. دانلود رایگان ویرایش سوم کتاب های تقویت م هارت Tactics for Listening 3rd Edition مشخصات محصول نام محصول: Tactics for Listening 2,3 کد محصول: 2074 آموزش برای زبان: انگلیسی لهجه: امریکن سطح: مقدماتی تا پیشرفته نوع فایل: صوتی، PDF دسته: تقویت مهارت شنیداری تعداد: یک DVD توضیحات: ویرایش دوم و سوم این مجموعه قیمت: 12,500 تومان سری کتاب های Tactics for Listening از مجموعه کتاب هایی است که به جرأت می توان گفت هر زبان آموزی با آن آشنایی دارد. پیش از این بر روی سایت قرار گرفته بود که در این پست ویرایش سوم این مجموعه بر روی سایت قرار گرفته است. توضیحات کتاب: Tactics for ی کی از بهترین کتاب های تقویت مهارت شنیداری، می باشد که در سه سطح Basic, Developing, Expanding تنظیم شده است. این کتاب به گونه ای تنظیم شده که تمام مباحث روزمره را پوشش می دهد.

Basic Tactics For Listening

از ویژگی دیگر این کتاب تقویت همزمان و گفتاری شماست و علاوه بر افزایش این دو مهارت، آموز با Stress & Intonation یعنی حفظ اهنگین بودن کلام و تکیه صدا و همچنین Accent یا همان لهجه و طرز قرائت کلمات آشنا خواهد شد. این مجموعه از کتاب ها، دارای سه سطح است که تحت عناوین زیر دسته بندی شدند. Basic Tactics for Listening Developing Tactics for Listening Expanding Tactics for Listening هر سطح دارای یک کتاب با فرمت PDF و فایل های صوتی است. نویسنده کتاب Jack C Richards می باشد و در این مجموعه با لهجه آمریکایی مورد توجه قرار گرفته است. روش مطالعه به این صورت است که شما به فایل صوتی با لهجه امریکایی گوش می دهید و پس از اتمام جمله به سوالی که در کتاب آمده پاسخ می دهید. فایل های صوتی با فرمت Mp3 است که در تمامی پلیرها قابل اجرا می باشد که این امر کمک می کند تا به مرور درس ها بودن کتاب بپردازید. متن درس ها و پاسخ تمرینات در کتاب مربوط به Audio Scripts ارائه شده است.

برای دانلود کتاب ها، مشاهده تصاویر کتاب و توضیحات کامل تر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. خرید پستی فایل های صوتی و PDF مجموعه Tactics for listening ویرایش دوم و سوم کد کالا: 2074 در قالب یک DVD قیمت این محصول 12500 تومان این مجموعه شامل موضوعات کاربردي است.

مانند: فرودگاه و هتل - هم اتاقي و آپارتمان نشيني (بصورت جداگانه) سفارش غذا - تلفن کردن و پيغام گرفتن - مسافرت و تعطيلات - حمل و نقل عمومي و اجاره ماشين - دارو و درمان - - انتخاب لباس - خريد - آدرس دهي – اب و هوا - تاريخ و ساعت - قرار ملاقات با دوستان - شهرها و. مناسب براي افرادي که در سفر نياز به استفاده از زبان انگليسي دارند.

تصاویری از محتوای کتاب های ویرایش سوم Tactics for Listening سطح مبتدی (حجم: 48 مگابایت) (حجم: 114 مگابایت) (حجم: 24 مگابایت) (حجم: 13 مگابایت) Tactics for Listening سطح متوسط (حجم: 52 مگابایت) (حجم: 154 مگابایت) (حجم: 26 مگابایت) (حجم: 38 مگابایت) (حجم: 61 مگابایت) Tactics for Listening سطح پیشرفته ( حجم: 61 مگابایت) (حجم: 164 مگابایت) (حجم: 25 مگابایت) (حجم: 11 مگابایت) رمز عبور تمامی فایل ها: www.irlanguage.com راهنما: پس از دانلود، با استفاده از نرم افزار و پسورد داده شده فایل ها را Extract نمایید. خرید پستی فایل های صوتی و PDF مجموعه Tactics for listening ویرایش دوم و سوم کد کالا: 2074 در قالب یک DVD قیمت این محصول 12500 تومان منبع این مقاله: مرجع آموزش زبان ایرانیان آدرس این مقاله.